Koszulka techniczna Leśny bieg → 79 zł

Przedsprzedaż zakończona

Projekt: Weronika Witerska

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce techniczną koszulkę w wersji graficznej damskiej i męskiej, która wyjściowo została stworzona na I Bieg Wzniesień Łódzkich.

Odpowiadając na prośby osób, które nie zdążyły jej kupić przed biegiem oraz tych, którym po prostu ten projekt się spodobał, umożliwiamy jej zakup w opcji uniwersalnej czyli bez nazwy biegu.

Jeśli bieganie, przyroda, aktywność, las i natura są bliskie Twemu sercu – na pewno dobrze się w niej poczujesz. Koszulka świetnie oddycha nawet gdy dopadnie Cię porządna zadyszka podczas biegania, jazdy na rowerze lub górskiej wędrówki.

– koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.

Odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.

– łezka oddychająca 160 g