Oddychająca koszulka techniczna Disko Rolka

89,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Disko Rolka

Projekt: Dominika Kozłowska

Koszulka ta została zaprojektowana specjalnie dla Uczestników naszego charytatywnego wydarzenia – Otwarcia Sezonu Rolkowego 2021, podczas którego cała Polska jeździła dla wielkiej Wojowniczki – Emilki.

Teraz chcemy ją również udostępnić osobom, które nie brały udziału w tej akcji.

Bez względu na to czy zechcesz dziś szusować na rolkach, łyżwach, rowerze, czy też idziesz pobiegać, z tą koszulką będzie to piękna aktywność.

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • Odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g
  • dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100

Uwaga: w przypadku zakupu rozmiaru dostępnego na magazynie oraz tego – ‘na zamówienie’, wszystkie koszulki nadamy jedną przesyłką do 15 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. Jeśli zależy Ci, aby koszulka dostępna ‘od ręki’, trafiła do Ciebie wcześniej, napisz do nas w tej sprawie na adres: biuro@drogawolna.com
Prześlemy Ci dane do przelewu z prośbą o wpłatę za dodatkową wysyłkę.