Oddychająca koszulka techniczna Jeleń Stefan

89,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Jeleń Stefan

Piękny, dumny i szlachetny… Zbyt często widywany w górach za blisko człowieka, co wpływa na jego naturalny instynkt. Pamiętajcie, by nie podchodzić do zwierząt, nie dotykać ich i nie dokarmiać. Podziwiajcie je podczas wędrówki z bezpiecznej dla siebie i dla nich odległości.
Kochamy przyrodę i nigdy nie zapominamy, że przemierzając leśne i wyżynne szlaki, jesteśmy gośćmi w domu, o który musimy dbać i w którym należy się odpowiednio zachowywać.
Pragnęliśmy stworzyć koszulki techniczne, które w wyjątkowy sposób zamanifestują naszą i Waszą górską pasję i w których będziecie mogli uprawiać ulubione sporty również na nizinach.
Wybierasz się na upragniony szczyt, będziesz dziś biegać, jeździć na rowerze? Niech ta koszulka doda Ci mocy!
Droga wolna!

Projekt: Weronika Witerska

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g
  • dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100

Uwaga! W przypadku zakupu rozmiaru (lub innego produktu) dostępnego na magazynie oraz koszulki – „na zamówienie”, wszystkie rzeczy nadamy jedną przesyłką do 15 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty.
Jeśli zależy Ci, aby rzeczy dostępne „od ręki”, trafiły do Ciebie wcześniej, napisz do nas w tej sprawie na adres: biuro@drogawolna.com
Prześlemy Ci dane do przelewu z prośbą o wpłatę za dodatkową wysyłkę