Oddychająca koszulka techniczna Kozica Helena

89,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Kozica Helena

Przystojna, zwinna i wolna – kozica Helena w swoim naturalnym środowisku. Z przyjemnością wskaże Ci najpiękniejsze górskie szlaki, równie chętnie będzie Ci towarzyszyła podczas Twoich nizinnych aktywności.
Wybierasz się w góry, a może do lasu – na rower lub spacer…idziesz pobiegać, będziesz jeździć na rolkach? Z Heleną będzie raźniej!

Projekt – Przemek Sokołowski

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g.
  • dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100

Uwaga! W przypadku zakupu rozmiaru (lub innego produktu) dostępnego na magazynie oraz koszulki – „na zamówienie”, wszystkie rzeczy nadamy jedną przesyłką do 15 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty.
Jeśli zależy Ci, aby rzeczy dostępne „od ręki”, trafiły do Ciebie wcześniej, napisz do nas w tej sprawie na adres: biuro@drogawolna.com
Prześlemy Ci dane do przelewu z prośbą o wpłatę za dodatkową wysyłkę