Oddychająca koszulka techniczna Leśna Bajka

89,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Leśna Bajka

Wyobraź sobie, że jesteś w lesie… Nieważne czy jest to trening, spacer czy długa, górska wyprawa, ważne, że tam jesteś i czujesz się błogo i bezpiecznie.
Jesteś gościem w baśniowej krainie, chłoniesz kojące dźwięki i zapachy, zdejmujesz buty i łazisz boso po mchu, dotykasz wilgotnych liści paproci, przytulasz się do starego drzewa, zamykasz oczy…..

Na Twoim ramieniu siedzi sowa i to jest piękne…zaczynasz się rozglądać i zauważasz, że jesteś w samym środku zwierzęcego kręgu. Z lewej strony stoi jeleń i 2 lisy, z przodu – za drzewem przycupnął zając, za Tobą sarny. Nie czujecie strachu, energia krąży, ufacie sobie….

Otwierasz oczy…czy to był sen, wizja, medytacja?
Idź dalej, biegnij, czuj!

Przedstawiamy Wam oddychającą koszulkę techniczną, w której przemierzanie górskich, nizinnych, biegowych lub rowerowych kilometrów, będzie przyjemnością.
Niechaj nawet na asfaltowych, miejskich ścieżkach towarzyszy Ci ten leśny akcent.

Projekt: Ada Skotnicka

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • Odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g
  • dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100

Uwaga! W przypadku zakupu rozmiaru (lub innego produktu) dostępnego na magazynie oraz koszulki – „na zamówienie”, wszystkie rzeczy nadamy jedną przesyłką do 15 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty.
Jeśli zależy Ci, aby rzeczy dostępne „od ręki”, trafiły do Ciebie wcześniej, napisz do nas w tej sprawie na adres: biuro@drogawolna.com
Prześlemy Ci dane do przelewu z prośbą o wpłatę za dodatkową wysyłkę