Oddychająca koszulka techniczna Przed siebie!

89,00 95,00 

Wyczyść

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Przed siebie!

Koszulka ta została zaprojektowana specjalnie dla Uczestników organizowanego przez nas III Łódzkiego Maratonu Rolkowego.

Teraz udostępniamy ją również tym osobom, które nie brały udziału zawodach.

Bez względu na to czy zechcesz dziś szusować na rolkach, łyżwach, rowerze, czy też idziesz pobiegać, z tą koszulką techniczną, będzie to piękna aktywność.  Wybrana przez nas oddychająca dzianina, zapewni Ci uczucie komfortu, dzięki czemu skupisz się tylko na doświadczaniu radości i produkowaniu sportowych endorfin.
Dedykujemy ją nie tylko miłośnikom rolkarstwa, ale tym wszystkim, którzy pragną wyruszyć przed siebie… w drogę, której cel być może nie będzie od razu ustalony.

Projekt: Dominika Kozłowska

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g.
  • dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.
  • Istnieje możliwość personalizacji (imię lub ksywka na karku – max 10 liter)

Uwaga: w przypadku zakupu rozmiaru (lub innego produktu) dostępnego na magazynie oraz tego – ‘na zamówienie’, wszystkie rzeczy nadamy jedną przesyłką do 15 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. Jeśli zależy Ci, aby koszulka dostępna ‘od ręki’, trafiła do Ciebie wcześniej, napisz do nas w tej sprawie na adres: biuro@drogawolna.com
Prześlemy Ci dane do przelewu z prośbą o wpłatę za dodatkową wysyłkę.