Oddychająca koszulka techniczna Rolka Szybka

89,00 95,00 

Wyczyść

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Rolka Szybka.
Jazda na rolkach wymaga odpowiedniej pogody, uprawianie sportu w tej koszulce technicznej – już nie!
Bez względu na to czy zechcesz dziś szusować na rolkach, łyżwach, rowerze, czy też idziesz pobiegać, z tą koszulką będzie to piękna aktywność. Przygotowaliśmy dla Was ten projekt, oparty na motywie graficznym, który został stworzony na organizowany przez nas I Łódzki Maraton Rolkowy.
Niech ten kolor doda Wam skrzydeł!

Projekt: Weronika Witerska

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g
  • dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100
  • Istnieje możliwość personalizacji (imię lub ksywka na karku – max 10 liter)

Uwaga! W przypadku zakupu rozmiaru (lub innego produktu) dostępnego na magazynie oraz koszulki – „na zamówienie”, wszystkie rzeczy nadamy jedną przesyłką do 15 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty.
Jeśli zależy Ci, aby rzeczy dostępne „od ręki”, trafiły do Ciebie wcześniej, napisz do nas w tej sprawie na adres: biuro@drogawolna.com
Prześlemy Ci dane do przelewu z prośbą o wpłatę za dodatkową wysyłkę