Oddychająca koszulka techniczna Szczyt Szczytów

89,00 

Wyczyść
Kategoria: Tag:

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Szczyt Szczytów.

Jeśli tak jak my kochasz góry, wspinanie oraz długie wędrówki, doskonale rozumiesz, że czasem warto spędzić w podróży wiele godzin, by mimo zmęczenia i niewyspania, stanąć o świcie na szlaku i poczuć zapach nowego dnia i przygody.

Bez względu na to na jaki wierzchołek się wybierasz, jaką drogę rozpoczniesz oraz o czym dziś marzysz, pamiętaj, że każdy ma swój Szczyt Szczytów – swoich możliwości i pragnień.

A najpiękniejsze w tym jest to, że Szczyt Szczytów będzie ‘dojrzewał’ razem z Tobą i każdego dnia może być gdzie indziej.

Przedstawiamy koszulkę techniczną dla miłośników gór i wspinaczki, doceniających piękno wyżyn i dolin, którzy stając na szczycie, nie czują, że górę zdobyli lub zaliczyli lecz po prostu doceniają ten magiczny moment.

Dedykujemy tę koszulkę wędrowcom i wspinaczom, którzy nie porównują swych osiągnięć z innymi lecz odważnie spełniają swoje kolejne marzenia.

Szerokiej drogi!

Projekt: Polkadot

  • Koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • Odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • Łezka oddychająca 160 g
  • Dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100

Uwaga: w przypadku zakupu rozmiaru dostępnego na magazynie oraz tego – ‘na zamówienie’, wszystkie koszulki nadamy jedną przesyłką do 15 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. Jeśli zależy Ci, aby koszulka dostępna ‘od ręki’, trafiła do Ciebie wcześniej, napisz do nas w tej sprawie na adres: biuro@drogawolna.com
Prześlemy Ci dane do przelewu z prośbą o wpłatę za dodatkową wysyłkę.