Świece sojowe

Naturalne świece sojowe


Pod koniec 2020 roku zajęliśmy się produkcją wegańskich świec sojowych. Była to trochę zaczepna, ale bardzo szczera odpowiedź, na rynkowe manipulacje, wykorzystujące niewiedzę klienta. Postanowiliśmy sami stworzyć (od początku do końca) naturalne świece sojowe, które będą PRAWDĄ! Powstają one w duchu less-waste, ze zużytych butelek i odpadów dębiny.

Cały proces wymaga dużego nakładu pracy i czasu, ale finalnie – pompuje w nasze serca potężną dawkę spełnienia. Zaczynamy od znalezienia butelek, które następnie – w naszym domowym warsztacie, Mateusz tnie i bardzo dokładnie szlifuje. Kolejny etap to wycinanie z dębowych desek pokrywek, szlifowanie ich i wypalanie naszego logo. Teraz pora na naturalny gips, którym wyrównujemy dno. W międzyczasie Martyna (na zmianę ze swoją mamą) szyje dla Was lniane woreczki ze ścinków materiału. A potem…w skupieniu i z dobrą intencją zalewamy szkło woskiem sojowym do świec i olejkami eterycznymi.

Nasze świece sojowe – z miłości do natury

Świece sojowe, które tworzymy, wkładając całe nasze serca, pasję oraz zaangażowanie, są nie tylko pięknym i oryginalnym dodatkiem do Waszych wnętrz, ale wprowadzają do nich wyjątkową atmosferę, pełną ciepła, bliskości i natury. Piękne, naturalne świece sojowe less-waste, które wychodzą spod naszych rąk, mają wyjątkowe zapachy. Zachwyć się m.in. świecą o nazwie „Przebudzenie”, kryjącą w sobie zapach świerku, który pobudzi Cię, przywoła najpiękniejsze wspomnienia z leśnych wędrówek, a także niepowtarzalny zapach cedru, wykazujący właściwości antydepresyjne. 

Poczuj bliskość i daj się ukoić ciepłym zapachem mandarynki, lawendy i cynamonu, ukrytymi w naturalnej świecy sojowej o nazwie „Przytulenie”. Ta świeca z pewnością spodoba się wszystkim, poszukującym zapachów pełnych bliskości i dobrych emocji. Przytul się, zamknij oczy, oddaj marzeniom i zatrzymaj – tu i teraz. 

W naszych świeczkach sojowych zastosowane zostały też naturalne olejki eteryczne, które wykazują działanie relaksujące i odprężające. Właśnie dlatego zapach naszych świec będzie delikatny, lekko otulający.


Przyjęliście nasze polskie świece sojowe z ogromnym zaufaniem, za co z całego serca Wam dziękujemy i z radością pakujemy kolejne paczki z R O Z M A R Z E N I E MP R Z E B U D Z E N I E M oraz P R Z Y T U L E N I E M.