Zestaw prezentowy Taterniczka

95,00 

!!! UWAGA!!! Aby sfinalizować zakup całego zestawu, wybierz rozmiar skarpet!

Skarpety ekspedycyjne Kozica

36-38
39-42
43-46

Komin wielofunkcyjny Górska Baśń

Na stanie

Przypinka Kozica Taterniczka

Na stanie

Opis

ZESTAW PREZENTOWY – TATERNICZKA

Oddajemy w Wasze ręce zestaw, który może być pięknym prezentem dla każdej miłośniczki gór i przyrody, dla bliskiej babeczki lub po prostu dla siebie.
Gotowy do wręczenia osobiście – z uśmiechem i dobrym słowem!
Całość zapakowana będzie w  tekturowe pudełko, przewiązane ładną wstążką.

No i nie dość, że porządne pudełko to jeszcze oszczędzasz 10 zł na kwiatka.

Dla miłośniczek gór, dzikich szlaków i bycia w drodze, pięknie zaprojektowane i z czułością wyprodukowane niezbędniki, które doceni każda pani, która lubi wędrować.

Aby poczytać i zobaczyć więcej zdjęć, kliknij w nazwy poniżej:

Skarpety Kozica, które są po prostu bardzo wygodne, zapewnią komfort podczas chodzenia po lesie, górskich szlakach lub pod kocem w domu.
!!! UWAGA!!! Aby sfinalizować zakup całego zestawu, wybierz rozmiar skarpet!

Chusta wielofunkcyjna Górska Baśń, która dzięki swojej gramaturze sprawdzi się w chłodniejsze dni – chroniąc przed wiatrem, zapewni również komfort podczas słonecznej, upalnej aury. W naszym kominie przemierzanie górskich, nizinnych, biegowych lub rowerowych kilometrów, będzie przyjemnością.
Można go nosić na szyi, pod kaskiem górskim, rolkowym i rowerowym, a także jako czapkę lub opaskę na głowie. Doceni go każda dziewczyna, która lubi aktywności i górskie wędrówki.

Przypinka Taterniczka wyprodukowana w Polsce ze stali nierdzewnej, która nadaje wpince szlachetności. Możesz ją przypiąć do plecaka, czapki, kurtki – gdzie tylko chcesz.