Zestaw prezentowy Taternik

95,00 

!!! UWAGA!!! Aby sfinalizować zakup całego zestawu, wybierz rozmiar skarpet!

Skarpety ekspedycyjne Dzień i noc w górach

36-38
39-42
43-46

Komin wielofunkcyjny Dostojny Niedźwiedź

Na stanie

Przypinka Niedźwiedź Taternik

Na stanie

Opis

ZESTAW PREZENTOWY – TATERNIK

Oddajemy w Wasze ręce zestaw, który może być pięknym prezentem dla każdego górołaza, dla bliskiego chłopaka lub po prostu dla siebie.
Gotowy do wręczenia osobiście – z uśmiechem i dobrym słowem!
Całość zapakowana będzie w  tekturowe pudełko, przewiązane ładną wstążką.

No i nie dość, że porządne pudełko to jeszcze oszczędzasz 10 zł na cukierki.

Dla miłośników gór, przyrody i bycia w drodze, pięknie zaprojektowane i z czułością wyprodukowane niezbędniki, które doceni każdy chłopak, który lubi wędrować.

Aby poczytać i zobaczyć więcej zdjęć, kliknij w nazwy poniżej:

Skarpety Dzień i noc w górach, które są po prostu bardzo wygodne, zapewnią komfort podczas chodzenia po lesie lub pod kocem w domu.
!!! UWAGA!!! Aby sfinalizować zakup całego zestawu, wybierz rozmiar skarpet!

Chusta wielofunkcyjna Dostojny Niedźwiedź, która dzięki swojej gramaturze sprawdzi się w chłodniejsze dni – chroniąc przed wiatrem, zapewni również komfort podczas słonecznej, upalnej aury. W naszym kominie przemierzanie górskich, nizinnych, biegowych lub rowerowych kilometrów, będzie przyjemnością.
Można go nosić na szyi, pod kaskiem górskim, rolkowym i rowerowym, a także jako czapkę lub opaskę na głowie. Doceni go każdy chłopak, który lubi aktywności i górskie wędrówki.

Przypinka Taternik, wyprodukowana w Polsce ze stali nierdzewnej, która nadaje wpince szlachetności. Możesz ją przypiąć do plecaka, czapki, kurtki – gdzie tylko chcesz.