Komin wielofunkcyjny Dostojny Niedźwiedź

49,00 

Na stanie

SKU: 150 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Komin wielofunkcyjny Dostojny Niedźwiedź

O funkcjach takich kominów oraz sposobach ich użytkowania, można napisać porządny elaborat. Najważniejsze to po prostu, by szyja i głowa, były odpowiednio chronione.

Motyw Dostojnego Niedźwiedzia pojawił się najpierw na naszej ODDYCHAJĄCEJ KOSZULCE TECHNICZNEJ, a teraz oddajemy w Wasze ręce bezszwową chustę wielofunkcyjną z mikrofibry, która dzięki swojej gramaturze sprawdzi się w chłodniejsze dni, chroniąc przed wiatrem, zapewni Wam również komfort podczas słonecznej, upalnej aury.

Przedstawiamy komin, dzięki któremu przemierzanie górskich, nizinnych, biegowych lub rowerowych kilometrów, będzie przyjemnością.  
Możesz go nosić na szyi, pod kaskiem górskim, rolkowym i rowerowym, a także jako czapkę lub opaskę na głowie.

Mamy nadzieję, że nasz niedźwiedź zainspiruje Cię do kolejnej wędrówki!

Projekt: POLKADOT

Wykończenie hydrofilowe – wilgoć akumulowana jako pot jest przez tkaninę, mającą kontakt ze skórą szybko absorbowana i rozprowadzana na dużej powierzchni.
Krople potu zaledwie w ciągu 2 sekund są wchłaniane przez tkaninę i rozprowadzone na powierzchnię kilkakrotnie większą niźli kropla.
Tkanina bez takiego wykończenia potrzebuje na cel wchłonięcia kropli potu ponad 30 sekund.
Ciepło ludzkiego ciała sprawia, że pot jest szybko z dużej powierzchni odparowywany z odzieży. Ludzka skóra pozostaje sucha mimo dużego wysiłku fizycznego i wyższej temperatury.

Komin jest paroprzepuszczalny i oddychający. Pot ze skóry jest łatwo odtransportowywany z wnętrza na zewnątrz, co zapewnia uczucie świeżości oraz wysoki komfort użytkowania.

  • Materiał – mikrofibra: 98,5% poliester, 1,5% elastan, posiada certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100
  • Gramatura 200 g
  • Wyprodukowano w Polsce
  • Barwniki użyte do druku sublimacyjnego posiadają atest bezpieczeństwa dla środowiska i zdrowia człowieka (również dla skóry niemowląt – może być stosowany do produkcji odzieży niemowlęcej) OEKO-TEX STANDARD 100 oraz Eco Passport – dla firmy EPSON.
  • Prać w 30 stopniach, na delikatnym programie, bez użycia detergentów oraz płynów zmiękczających.