Notes szyty Paprotnikum 14×21 cm OUTLET

75,00 

Brak w magazynie

SKU: 156 Kategoria:

Opis

KONIECZNIE PRZECZYTAJ OPIS!

Kochani! Rękodzieło to piękny proces, ale czasem zdarza się, że na jego końcowym etapie zdarzy się mały klops. Nie chcemy czuć w takich momentach frustracji, po prostu wierzymy, że taki mały defekt nie odbiera wartości notesowi, w którego stworzenie, jak zawsze, włożyliśmy całe serducha.

Zatem… w gotowym notesie zauważyliśmy, że jego przedostatnia strona jest zabrudzona. Aż tyle i tylko tyle… Pozwolimy sobie napisać, że notes jest tak naprawdę pełnowartościowy bo czym jest ta jedna strona wobec 159 pozostałych, oraz pięknej lnianej okładki, które razem stanowią wyjątkową całość.

Mimo wszystko obniżamy cenę na 75 zł i mamy nadzieję, że notes prędko znajdzie nowy dom.

Zdjęcie zabrudzenia możesz zobaczyć w galerii.

Na okładkę zamiast popularnego płótna introligatorskiego, wybraliśmy naturalny len, który jest naszym zdaniem idealny w swej surowości.
Ma piękną, wyczuwalną pod palcami fakturę, a miejsca, które przez niektórych mogą być traktowane jako skaza, w naszym odczuciu, są niezwykle szlachetne. Nazywamy je pypciami – tak z uczuciem!

Jakość papieru oraz jego pochodzenie są dla nas bardzo ważne – dlatego zdecydowaliśmy się na niebielony papier, który w 100% pochodzi z recyclingu.
Pisanie, szkicowanie są czystą przyjemnością, ołówek, długopis, pióro… płyną po nim swobodnie.

  • Szyty notes z twardym, półokrągłym grzbietem, ułatwiającym otwieranie. Dzięki temu można go rozłożyć na stole i nie zamyka się samoczynnie.
  • Twarda, lniana okładka.
  • Wewnątrz znajduje się solidna kieszeń na luźne kartki, wizytówki lub inne ważności.
  • Przyjazny dla pióra papier Nautilius Classic 120 g, pochodzi w 100% z recyclingu, niebielony
  • 160 stron – gładkich
  • Wymiary: wysokość: 21 cm / szerokość: 14 cm.