Oddychająca koszulka techniczna Leśny bieg

89,00 95,00 

Tabele rozmiarów

Damska rozmiarówka koszulki technicznej premium

Męska rozmiarówka koszulki technicznej premium

 

SKU: 001 Kategoria: Tag:

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Leśny bieg

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce oddychającą techniczną koszulkę w wersji graficznej damskiej i męskiej, która wyjściowo została stworzona na organizowany przez nas I Bieg Wzniesień Łódzkich.

Odpowiadając na prośby osób, które nie zdążyły jej kupić przed biegiem oraz tych, którym po prostu ten projekt się spodobał, umożliwiamy jej zakup w opcji uniwersalnej czyli bez nazwy biegu.

Jeśli bieganie, przyroda, aktywność, las i natura są bliskie Twemu sercu – na pewno dobrze się w niej poczujesz. Koszulka świetnie oddycha nawet gdy dopadnie Cię porządna zadyszka podczas biegania, jazdy na rowerze lub górskiej wędrówki.

Projekt: Weronika Witerska

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g
    dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100
  • Istnieje możliwość personalizacji (imię lub ksywka na karku – max 10 liter)

Uwaga! W przypadku zakupu rozmiaru (lub innego produktu) dostępnego na magazynie oraz koszulki – “na zamówienie”, wszystkie rzeczy nadamy jedną przesyłką do 15 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty.
Jeśli zależy Ci, aby rzeczy dostępne “od ręki”, trafiły do Ciebie wcześniej, napisz do nas w tej sprawie na adres: biuro@drogawolna.com
Prześlemy Ci dane do przelewu z prośbą o wpłatę za dodatkową wysyłkę