Koszulki techniczne

Koszulki techniczne

 

Chcieliśmy stworzyć koszulki sportowe, które będą funkcjonalne i oparte na autorskich rysunkach. Takie, których nie znajdziesz nigdzie indziej, a jednocześnie dopasujesz do siebie i swojej osobowości. Nieskromnie możemy powiedzieć, że właśnie nam się to udało! Współpracujemy z wyjątkowymi ilustratorami, którzy specjalnie dla nas, projektują grafiki. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne koszulki techniczne, np. Szczyt Szczytów, Leśną Bajkę, czy też przedstawiające Kozicę Helenę, Dostojnego Niedźwiedzia bądź… Szybką Rolkę!

Przeniesienie tak skomplikowanych wzorów na koszulkę techniczną, bywa czasem trudne i wymaga wykonania wielu prób. Jesteśmy drobiazgowymi perfekcjonistami, dopieszczanie koloru rysiowego ucha lub paprociowego liścia, zajęło nam kilka tygodni. Nie należymy jednak do osób, które łatwo się poddają, stąd dziś możemy zaoferować Ci wyjątkowe koszulki techniczne z górskimi i leśnymi motywami.

Szczyt Szczytów z Rysiem Zbysiem, Kozica Helena w otoczeniu paproci

Nie oddamy koszulki do finalnej produkcji, jeśli nie uznamy (a raczej Martyna – kolorystyczna świruska), że wszystkie kolory, zostały odwzorowane zgodnie z projektem. Nawet jeśli oznacza to zlecenie wykonania dwudziestej próby i doświadczania paprociowych snów. Nasze koszulki będą doskonale współgrały z Twoją osobowością – niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem leśnych wędrówek, masz w planach zdobywanie górskich szczytów, a może uwielbiasz spędzać czas otoczony górską fauną i florą. Nasze oddychające koszulki techniczne staną się Twoimi najlepszymi kompanami do biegania, Kozica Helena – zwinna i wolna – poprowadzi Cię najpiękniejszymi, górskimi szlakami, a Dostojny Niedźwiedź wskaże miejsce, w którym zapada w zimowy sen. Męskie i damskie koszulki z nadrukiem, których (gwarantujemy!) nie znajdziesz w żadnym innym sklepie, zainspirują Cię do kolejnej leśnej wycieczki, czy też odkrycia nowego, zachwycającego szlaku. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby nasze techniczne koszulki męskie zabrać na siłownię.

Działamy lokalnie, współpracujemy z polskim dostawcą dzianin i polską szwalnią. Otaczamy się fachowcami, którzy dzielnie nas wspierają, dzięki czemu cały proces tworzenia naszych koszulek technicznych jest prawdziwą radością. Mamy nadzieję, że znajdziesz w naszym sklepie koszulkę, która zawoła Cię do wspólnej aktywności!