Koszulka termoaktywna męska Jeleń Stefan

99,00 

Tabela rozmiarów

Męska rozmiarówka koszulki technicznej premium

 

SKU: 096 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Jeleń Stefan

Piękny, dumny i szlachetny… Zbyt często widywany w górach za blisko człowieka, co wpływa na jego naturalny instynkt. Pamiętajcie, by nie podchodzić do zwierząt, nie dotykać ich i nie dokarmiać. Podziwiajcie je podczas wędrówki z bezpiecznej dla siebie i dla nich odległości.
Kochamy przyrodę i nigdy nie zapominamy, że przemierzając leśne i wyżynne szlaki, jesteśmy gośćmi w domu, o który musimy dbać i w którym należy się odpowiednio zachowywać.
Pragnęliśmy stworzyć koszulki techniczne, które w wyjątkowy sposób zamanifestują naszą i Waszą górską pasję i w których będziecie mogli uprawiać ulubione sporty również na nizinach.
Wybierasz się na upragniony szczyt, będziesz dziś biegać, jeździć na rowerze? Niech ta koszulka doda Ci mocy!
Droga wolna!

Projekt: Weronika Witerska

KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAK DBAĆ O NASZE KOSZULKI.

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g
  • dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.
  • Prać w 40 stopniach w delikatnym płynie, bez użycia płynów zmiękczających.