Koszulka termoaktywna męska Ryś Zbyś

99,00 

Tabela rozmiarów

Męska rozmiarówka koszulki technicznej

SKU: 092 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Ryś Zbyś

Największy europejski kot, samotnik, zamieszkujący północno-wschodnią część kraju (ryś nizinny) oraz tereny górskie (ryś karpacki). Jego populacja jest tak mała, że bez pomocy człowieka – rysie nie przetrwają.

A to człowiek nabroił… niszczenie lasów, kłusownictwo, budowa dróg, przecinających lasy. Odebraliśmy im spokój, przestrzeń, prawo do wolności i życia, sprawiając, że są w tej chwili na granicy wyginięcia.

Z ogromną nadzieją, że ich los się wkrótce odmieni, oddajemy w Wasze ręce koszulkę, na której beztroski Zbyś i jego mama czują się bezpiecznie.
Uśmiechamy się, pełni wiary, że jeszcze nie jest za późno i że wszystkie rysie będą wolne, szczęśliwe… wreszcie niezagrożone.

Kupując – pomagasz! 5 zł z każdej sprzedanej koszulki, przekażemy na rzecz akcji Adoptuj Rysia. W ramach tego programu aktywnie wspiera się reintrodukcję rysi na Mazurach, ich monitoring w Puszczy Piskiej i Zachodniopomorskiem oraz budowę wolier, w których rodzą się młode Rysie.

Projekt: Sylwia Wiśniewska

KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAK DBAĆ O NASZE KOSZULKI.

  • koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza poliestrowa.
  • odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • łezka oddychająca 160 g.
  • dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.
  • Prać w 40 stopniach w delikatnym płynie, bez użycia płynów zmiękczających.