Koszulka termoaktywna damska Lisica Wanda

99,00 

Tabela rozmiarów

Damska rozmiarówka koszulki technicznej premium

 

 

SKU: 089 Kategorie: , Tag:

Opis

Oddychająca koszulka techniczna Lisica Wanda.

Zacznijmy od początku!

Powróćmy na chwilę do roku 2019…. To była ciepła, lipcowa sobota, pojechaliśmy na dobrze nam znany (z treningów biegowych) leśny parking, tym razem w celu wytyczenia trasy, organizowanego przez nas I Biegu Wzniesień Łódzkich.
Od dawna pragnęliśmy wykorzystać potencjał pięknego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, w końcu zdecydowaliśmy, że stworzymy bieg w tym miejscu – o ‘ciut’ górskim charakterze.

Wysiadamy z auta, uruchamiamy zegarki, które pomogą wyznaczyć trasę i określą przewyższenia i nagle zauważamy jego.. ją? Pięknego lisa, który z bezpiecznej odległości, częściowo chowając się za sporym krzakiem, czujnie nas obserwował. Towarzyszył/a nam przez cały dzień, trzymając dystans, podglądając i wędrując za nami.

I tak było każdego dnia, kiedy przyjeżdżaliśmy dopracować trasę naszego biegu. Za każdym razem ten dostojny lis nam towarzyszył. Był/a  z nami też w dniu zawodów, dał/a  znać o sobie również później, kiedy przyjeżdżaliśmy po prostu pobiegać.

Nie wiemy czy to rudy pan czy pani, to nieważne… Nadaliśmy imię – Wanda,  tak po prostu bo tak czuliśmy!

Postanowiliśmy, że lisica Wanda stanie się symbolem III Biegu Wzniesień Łódzkich 2021, jej portret ozdobił medale, statuetki dla zwycięzców oraz dedykowaną, oddychającą  koszulkę techniczną.
Uczestnicy naszych zawodów pokochali Wandę, my natomiast zdecydowaliśmy, że umożliwimy zakup koszulki również tym osobom, które nie brały udziału w zawodach.

Wanda jest wolna, ale są lisy, które nadal spędzają smutne życie w klatkach i są po prostu produktem przemysłu futrzarskiego.

Nasza bohaterka chce pomagać takim lisom i chętnie to zrobi z Waszą pomocą!

KUPUJĄC – POMAGASZ!

5 zł z każdej sprzedanej koszulki technicznej ‘Lisica Wanda’, przekażemy na rzecz Stowarzyszenia Otwarte Klatki. ogólnopolskiej organizacji, zrzeszającej osoby, które chcą zmienić los zwierząt hodowlanych.

Ich głównym celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych, dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt.

Pieniądze zbierane na pomoc lisom, są przeznaczane na walkę o wprowadzenie zakazu hodowli futerkowych, aby uchronić zwierzęta od ogromnego cierpienia, jakie spotyka je dla zysku człowieka; dzięki wsparciu –Stowarzyszenie Otwarte Klatki może przeprowadzać śledztwa na fermach, odbierać interwencyjnie zwierzęta, informować społeczeństwo o okropnych warunkach życia zwierząt i prowadzić rozmowy z politykami.

Projekt: Dominika Kozłowska

KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAK DBAĆ O NASZE KOSZULKI.

  • Koszulka oddychająca z dzianiny KOL-SPORT DRY, która składa się z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. KOL-SPORT DRY przyswaja pot i suszy dużo szybciej niż konwencjonalna przędza  poliestrowa.
  • Odzież wyprodukowana z dzianiny KOL-SPORT DRY posiada taką strukturę, która redukuje ilość materiału dotykającego skórę, szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzennie, co daje uczucie świeżości, chłodu i suchości.
  • Łezka oddychająca 160 g
  • Dzianina jest produkowana z przędz, posiadających certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100
  • Prać w 40 stopniach w delikatnym płynie, bez użycia płynów zmiękczających.