II Łódzki Maraton Rolkowy

II Łódzki Maraton Rolkowy droga wolna
Pomimo trwających wciąż ograniczeń, związanych z pandemią Covid-19, staraliśmy się myśleć pozytywnie i aktywnie przygotowywać do organizacji II Łódzkiego Maratonu Rolkowego. Niestety sytuacja jest na tyle nieprzewidywalna i dynamiczna, że w tym roku zawody nie będą się mogły odbyć w tradycyjnej formie. Pragniemy zaprosić Was do udziału w naszym wirtualnym wydarzeniu, podczas którego (dzięki prowadzonej klasyfikacji) będziecie mogli rywalizować ze sobą na wybranym dystansie:
  • FITNESS – 11 km
  • PÓŁMARATON – 21 km
  • MARATON – 42 km
  • KIDS RACE – 3 km
W zawodach będzie można wziąć udział w dniach: 04.07-19.07.2020 r. 10% z każdego pakietu startowego przekażemy na konto Fundacji NON IRON jako formę dofinansowania Sportowych Wakacji dla podopiecznych Fundacji, która organizuje regularne zajęcia sportowe dla dzieci z trudnych, ubogich i dysfunkcyjnych środowisk, często zagrożonych wykluczeniem Oprócz imiennych numerów startowych, dyplomów i medali – na 3 pierwsze Panie i 3 pierwszych Panów w kategoriach OPEN (dystanse Fitness, Półmaraton i Maraton), będą czekały dodatkowo pamiątkowe statuetki. ZASADY UCZESTNICTWA W wyścigu można brać udział od 04.07.2020 r. do 19.07.2020 r. (UWAGA! Facebook nie umożliwia tworzenia wydarzeń, trwających dłużej niż 14 dni – zakres dat w wydarzeniu nie obejmuje 4 lipca – a w tym dniu, zgodnie z regulaminem można już wziąć udział w wydarzeniu i pokonać swój dystans) Wyścig należy ukończyć na rolkach, wrotkach lub nartorolkach Każdy uczestnik dokonuje pomiaru dowolnym urządzeniem wyposażonym w GPS. Może to być aplikacja w telefonie, zegarek z GPS’em. UWAGA! Ze względu na prowadzoną klasyfikację, która finalnie pozwoli wyłonić zwycięzców, przesłany screen z aplikacji musi przedstawiać dystans DOKŁADNIE taki, jaki uczestnik zadeklarował przejechać (t.j. 11, 21 lub 42 km) Po ukończeniu wyścigu uczestnicy proszeni są o przesłanie zdjęć/screenów ze swoimi wynikami do dnia 20.07.2020 r. do godz. 23:59 na adres: biuro@maratonrolkowy.pl PAKIETY STARTOWE Koszt pakietu podstawowego to 35 zł, w ramach którego, uczestnik otrzymuje:
  • Imienny numer startowy wysłany drogą mailową w formacie PDF
  • Imienny dyplom dla każdego uczestnika, który ukończy wyścig na zadeklarowanym przez siebie dystansie, wysłany drogą mailową w formacie PDF
  • Pamiątkowy medal dla każdego uczestnika, który ukończy wyścig na zadeklarowanym przez siebie dystansie, przesłany za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką poleconą.
Koszt pakietu rozszerzonego to 80 zł, w ramach którego, uczestnik otrzymuje:
  • Koszulkę techniczną, wyprodukowaną przez naszego Partnera – firmę Vertiss
Pamiątkowy medal dla każdego uczestnika, który ukończy wyścig na zadeklarowanym przez siebie dystansie, przesłany wraz z koszulką techniczną za pośrednictwem Poczty Polskiej (Paczka +) lub opcją InPost paczkomat (do wyboru) WYSYŁKA PAKIETÓW Pakiet podstawowy – wysyłka medalu w terminie 30 dni od daty otrzymania przez Organizatora potwierdzenia ukończenia wyścigu do każdego uczestnika, który ukończy wyścig na zadeklarowanym przez siebie dystansie. Wysyłka pierwszych medali rozpocznie się najpóźniej 31.07.2020 r. za pośrednictwem Poczty Polskiej – listem poleconym. Pakiet rozszerzony – wysyłka w terminie do 45 dni od daty otrzymania przez Organizatora potwierdzenia ukończenia wyścigu, medalu oraz koszulki do każdego uczestnika, który ukończy wyścig na zadeklarowanym przez siebie dystansie. Wysyłka pierwszych zestawów (medal + koszulka) rozpocznie się najpóźniej 11.08.2020 r. za pośrednictwem Poczty Polskiej (Paczka +) lub opcji InPost Paczkomat